Hlavní inženýr projektu

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Skvělý mladý kolektiv architektonického a projekčního ateliéru, který sídlí v centru Prahy, hledá mezi sebe zkušeného projektanta, který cílí na pozici hlavního inženýra projektu.

POPIS POZICE

– Samostatné řízení projektů

– Koordinace jednotlivých částí PD a členů projektového týmu

– Kontrola termínů a kvality díla

– Výběr vhodných subdodavatelů a příprava smluvních vztahů

– Komunikace s klienty, partnery a úřady

– Výkon autorského dozoru

PROFIL KANDIDÁTA

– Vzdělání se zaměřením na pozemní stavby

– Odborná praxe v oboru minimálně 3 roky

– Řidičský průkaz skupiny B

– Komunikativní znalost AJ

– Zkušenost se samostatným řízením projektů výhodou

– Znalost práce v programu CAD, zkušenost s prostředím ve 3D výhodou

NABÍZÍME

– Odpovídající finanční ohodnocení

– Spolupráci na zajímavých projektech, možnost osobního rozvoje

– Pružnou pracovní dobu, flexibilní začátek a konec pracovní doby

– Příjemné prostředí přímo v centru Prahy

– Skvělý kolektiv

– Širokou škálu firemních benefitů – vzdělávací kurzy, školení, kafeterie, firemní akce a další

Zašlete mi svůj životopis a získejte tak možnost vést architektonicky zajímavé projekty!

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz
+420 731 412 536