Vedoucí výroby slévárny

Obor: Výroba a vývoj, Auto – moto, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Máte zkušenosti z pozice manažera ve výrobní nebo automotive společnosti? Komunikujete v anglickém jazyce? V současné době hledáme novou posilu do našeho ostravského týmu. Nabízíme pozici, na které budete nejen kontrolovat proces výroby, ale taky budete zodpovídat za podřízené pracovníky – motivovat a hodnotit je.

POPIS POZICE

  • řízení výroby slévárny finálních operací (řezání, rentgenová kontrola,…)
  • vedení týmu cca 100 lidí (Team leadeři, operátoři)
  • realizace výrobního plánu a dalších kritérií (BOZP, kvalita, 5S,…)
  • úzká spolupráce s technologií, logistikou a dalšími odděleními
  • reporting v AJ vedení společnosti

PROFIL KANDIDÁTA

  • minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici
  • zkušenost z výrobní automotive firmy
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni – AJ znalost nutná pro každodenní komunikaci s ústředím v zahraničí
  • výhodou – zkušenost se slévárenstvím

NABÍZÍME

  • příležitost k rozvoji, osobnímu i profesnímu růstu, spoustu výzev
  • práci v moderní slévárně vybavené nejnovějšími technologiemi
  • možnost podílet se na zajímavých projektech
  • podporující, zkušený tým
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • prémie
  • příspěvek na stravné
  • příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění a další firemní benefity

Místo pracoviště: Ostrava

Nástup: hned

Zaujala Vás pozice? Prosím o zaslání Vašeho životopisu v českém i anglickém jazyce na email: marketa.simeckova@experis.cz

Děkujeme a těšíme se případně na viděnou.

KONTAKT

Markéta Šimečková
marketa.simeckova@experis.cz
+420 724 390 450