MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ / PERSONALISTA – Praha Nupaky

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Praha

POPIS POZICE

  • Měsíční zpracování mezd pro 65 zaměstnanců
  • Roční zúčtování daní
  • Komunikace se státními úřady
  • Správa agendy služebních vozů – knihy jízd (30 aut)
  • Legislativa spojená s nástupem, výstupem a trváním pracovního poměru
  • Kontrola docházek zaměstnanců
  • Vzdělávaní zaměstnanců – BOZP, odborná a profesní školení
  • Spolupráce při nastavení systémů vzdělávání, benefitů a péče o zaměstnance

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ ekonomického směru
  • Praxe na obdobné pozici min 2 roky
  • Zkušenost se systémem Pohoda výhodou

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené + 2 sick days
  • Stravenky – 120 CZK
  • Profesní a rozvojová školení
  • Pitný režim a občerstvení na pracovišti

KONTAKT

Iva Klimešová
iva.klimesova@experis.cz
+420 730 162 002