HR specialist – Plzeň

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Personalistika a HR,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň

Máte již zkušenosti jako HR specialist nebo jste člověk s personální agentury, který má zkušenosti s náborem operátorských pozic či koordinací operátorů ve výrobních firmách? Chcete se dále v tomto segmentu rozvíjet? Mám pěknou práci ve výrobní společnosti přímo v Plzni.

Více info na 730 580 999.

POPIS POZICE

  • zajištění náboru agenturních zaměstnanců – 2x týdně nástupní den
  • komunikace s personálními společnostmi, komunikace s koordinátory
  • práce se SAP
  • agenda lékařských prohlídek (plánování, evidence)
  • častá práce v MS Excel
  • zpracování výstupů z docházky (reporty, fakturace agenturních zaměstnanců) evidence, vydávání a výměna osobních karet zaměstnanců

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ  vzdělání
  • zkušenosti s používáním některého personálně-mzdového systému; případně docházkového systému (např. Elanor Global, Powerkey)
  • praxe s náborem agenturních zaměstnanců – komunikace s PA
  • nadstadardní uživatelské schopnosti MS Office s důrazem na Excel
  • Aj na mírně pokročilé úrovni
  • znalost SAPu výhodou
  • praxe v personalistice
  • prozákaznické vystupování

NABÍZÍME

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • pravidelné roční navyšování platu
  • 25 dnů dovolené
  • 2 krát ročně finanční bonus
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované závodní stravování
  • zázemí rychle se rozvíjející mezinárodní společnosti
  • možnost profesního růstu a vzdělávání
  • perspektivní a stabilní zaměstnání
  • čisté a příjemné pracovní prostředí
  • spoluúčast na tvorbě světoznámých produktů
  • NÁBOROVÝ BONUS 10 000.-

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@experis.cz
+420 730 580 999