R&D Project Engineer

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Bohumín
Hledáme:Muže i ženy

Chcete být u zrodu vývoje nových produktů u světové společnosti?

Pokud Vás baví projektový management, máte praktické zkušenosti a zvládáte komunikovat technickou AJ, ráda se s Vámi uvidím na pohovoru.

Jako PROJEKTOVÝ INŽENÝR se zapojujete týmu, který se stará o vývoj nových produktů komplexně – od designu až po finální produkt.

Společnost nabízí atraktivní mzdu, příjemné pracovní zázemí a fajn kolektiv.

POPIS POZICE

  • Přemýšlet inovativně a posouvat dále vývoj produktů společnosti
  • Vyznat se v potřebách zákazníka a jít těmto potřebám novými produkty naproti
  • Stanovit plán projektu – jednotlivé cíle, harmonogram, úkoly, budget, organizace v týmu…
  • Nalézat technická řešení, navrhovat inovativní design
  • Reporting
  • Práce v mezinárodním týmu
  • Komunikace napříč odděleními firmy

PROFIL KANDIDÁTA

  • VŠ technického zaměření
  • Zkušenost s projektovým managementem
  • Zkušenost s vývojem technických produktů a mechanickým (chemickým) inženýrstvím
  • Výborná znalost AJ – písmem i slovem
  • Ochota cestovat

NABÍZÍME

  • Adekvátní mzda
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní doba
  • Pracovní nástroje: PC, telefon
  • Přátelský tým, teambuilding akce
  • Možnost cestovat

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@manpower.cz
+420 703 865 274

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY