HR Business Partner

Obor: Vyšší management, Personalistika a HR,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Nový Jičín

Baví Vás HR a máte zkušenosti z výrobního závodu, nejlépe strojírenství nebo automotive? Hovoříte anglicky?

Pokud jste odpověděl(a) třikrát ANO, pak jste nalezl(a) práci přímo pro Vás.

Posílejte Vaše CV na níže uvedené údaje.

POPIS POZICE

– Účastní se na tvorbě HR procesů

– Podporuje management svěřených úseků v naplňování HR strategie, poskytuje jim nástroje k provádění jejich personální práce

– Provádí poradenství zaměstnancům v oblasti pracovního práva, HR procesů a HR problematiky

– Působí jako zprostředkovatel změny

– Poskytuje pravidelný reporting stanovených ukazatelů

– Zajištění náborů svěřených úseků

– Koordinace adaptace nových zaměstnanců

PROFIL KANDIDÁTA

– Oblast lidských zdrojů výhodou

– Praxe na HR pozici ve strojírenské firmě min 2 roky

– AJ na komunikativní úrovni

– Znalost HR procesů a základních HR ukazatelů

– Znalost zákoníku práce

– Zkušenosti s řešením nestandardních situací týkajících se HR

– Analytické myšlení a strukturovaný přístup k řešení operativních úkolů

– Orientace na výsledek

NABÍZÍME

– Zázemí silné mezinárodní společnosti

– Motivující finanční ohodnocení a variabilníbonusový systém

– Nadstandardní zaměstnanecké benefity:

– příspěvěk na dopravu, příspěvěk na sravování, příspěvek na penzijní připojištění atd.

– Možnost odborného a kariérního růstu

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@experis.cz
+420 703 865 274