Systems & Applications Engineer

Obor: IT správa, IT správa,
Lokalita: Středočeský,
Město: Slaný

Potkáte u nás široké spektrum technologií a zajímavé projekty. Práce v příjemném kolektivu s kolegy, kteří si vzájemně pomáhají. Když nastane problém, řešíme ho společně. Když někdo něco nezná, tak se to u nás naučí a když najde způsob, jak něco zjednodušit, naučí to ostatní. Dbáme taktéž na prostor pro osobní život, kdy můžete vyrazit na dovolenou bez obavy, kdo Vás na ní bude shánět.

V současné době zaměstnáváme 750 zaměstnanců. Její hlavní úkol spočívá ve výrobě a dodávkách elektrických rotačních a elektronických součástek pro automobilový průmysl na evropském trhu. Nabízí nadstandardně široký rozsah zaměstnaneckých benefitů a velmi poklidnou a přátelskou firemní kulturu.

POPIS POZICE

  • Správa a rozvoj podnikových aplikací a jejich implementace
  • Sběr a analýza business požadavků na inovace a úpravy IT aplikací
  • Návrh a příprava technické specifikace řešení
  • Odpovědnost za návrh nových komponent v souladu s Enterprise architekturou
  • Správa a rozvoj IT infrastruktury
  • Podílení se na rozvoji IT oddělení
  • Koordinace inovativních a zajímavých projektů
  • Komunikace s dodavateli

  • Znalost produktů Microsoft Windows Server, Active Directory
  • Znalost administrace VMware vSphere
  • Schopnost administrace Microsoft SQL Server, Exchange Server
  • Znalost desktopových produktů Microsoft Windows a Office
  • Orientace v problematice operačních systému a počítačových sítí
  • Proaktivní přístup a komunikační dovednosti – jak s IT kolegy, tak s ostatním business světem
  • Schopnost navrhnout architekturu řešení, která zajistí snadnou budoucí rozšiřitelnost a údržbu
  • Schopnost zpracovat a předávat požadavky ve strukturované formě na vývojáře
  • Spolehlivost, pečlivost, vstřícnost, samostatnost
  • Chuť učit se nové věci a stále prohlubovat své znalosti
  • Schopnost zorganizovat si práci a určovat priority
  • Logické uvažování a analytické schopnosti
  • Znalost anglického jazyka
  • Praxe v obdobné pracovní pozici 4 roky a více

NABÍZÍME

  • Motivující platové ohodnocení a systém benefitů pro zaměstnance
  • Práci v týmu zkušených kolegů s dlouholetou praxí, kteří jsou ochotní sdílet své zkušenosti
  • Zázemí stabilní a rostoucí mezinárodní společnosti
  • 13. mzda sjednaná v pracovní smlouvě.
  • 25 dnů dovolené
  • 6 dnů volna na zotavenou
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření
  • Notebook a mobilní telefon
  • Odborný rozvoj vzdělávací kurzy

OCENÍME

  • Znalost a zkušenost v používání principů ITIL
  • Znalost Jira Software
  • Znalost produktů EMC storage, Brocade SAN, Cisco, Veritas Netbackup, Trend Micro, Nagios
  • Orientace v IT bezpečnosti
  • Znalost Linux OS (Red Hat, CentOS)

Pokud ve Vás tato pozice vzbudila zájem, neváhejte a zašlete mi svůj životopis! Těším se na spolupráci.

KONTAKT

Lukáš Michálek
lukas.michalek@experis.cz
+420 731 442 031