KONZULTANT PRO INOVACE

Obor: IT konzultace, Výroba a vývoj, Elektro a automatizace, Výroba a vývoj, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Obchod, Služby, Věda a výzkum, Výroba a vývoj, Zákaznický servis,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

V naší společnosti pomáháme firmám s rozvojem pomocí dotačních programů a odpočtů na vědu a výzkum. Naše expertíza a individuální přístup ke specifickým potřebám každé společnosti přináší klientům reálné, vyčíslitelné a dlouhodobé výsledky.

Staňte se součástí našeho úspěšného týmu konzultantů pro inovace.

Získejte naplňující práci, která má smysl a pomáhejte našim klientům s jejich rozvojem.

POPIS POZICE

Co budete mít na starost?

  • řízení portfolia svých klientů za účelem uplatnění odpočtu na výzkum a vývoj
  • realizace auditů u renomovaných českých i zahraničních firem s cílem identifikovat a analyzovat projekty výzkumu a vývoje
  • příprava potřebné dokumentace pro využití odpočtu na výzkum a vývoj
  • nastavování dokumentačních a procesních postupů pro vedení VaV projektů
  • udržování a rozvíjení vztahů s klienty a zabezpečení jejich spokojenosti

PROFIL KANDIDÁTA

Co od Vás očekáváme?

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • výborné komunikační i prezentační dovednosti
  • perfektní ČJ slovem i písmem
  • nezávislost, pečlivost, vnitřní motivace
  • Řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat za klienty

NABÍZÍME

Co Vám můžeme nabídnout?

  • práci, která má smysl – pomůžete firmám financovat inovace
  • zázemí silné mezinárodní firmy mezi jejíž klienty patří největší české i zahraniční společnosti
  • pravidelná setkání s vedením inovativních firem a přehled o výzkumu a vývoji v různých odvětvích
  • školení na míru, dle Vašich potřeb a pro Váš odborný rozvoj
  • možnost kariérního růstu
  • mladý a neformální, přitom profesionální kolektiv
  • osobní automobil, PC a telefon i pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days a možnost home-office
  • pravidelný půlroční bonus
  • stravenky
  • MultiSport kartu
  • skvělé firemní akce a teambuildingy

Zaujala Vás tato nabídka, nebo se jen chcete dozvědět více? Zašlete mi prosím svůj životopis na email milan.jirousek@experis.cz, případně mne kontaktujte na telefonu 734 173 422.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.experis.cz.

Těším se na spolupráci!

KONTAKT

Milan Jiroušek
milan.jirousek@experis.cz
+420 734 173 422