Inženýr kvality

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Pardubický,
Město: Lanškroun

Zajímáte se o KVALITU v automobilovém průmyslu? Znáte systémy řízení kvality z PRAXE dlouhé alespoň 1 ROK? Pokud k tomu HOVOŘÍTE ANGLICKY, připojte se do týmu nadšených zaměstnanců společnosti, která zaujímá stabilní místo na trhu práce v pardubickém kraji.

POPIS POZICE

– Řízení kvality senzorů a víček baterií pro elektrotechnický a automobilový průmysl
– Vyhodnocování parametrů kvality
– Řešení reklamací zákazníků
– Metodické řízení kvality
– Udržování stávajících procesů kvality a zavádění změn

PROFIL KANDIDÁTA

Technické vzdělání
– Min. 1 rok praxe v oblasti kvality
– Znalost systémů řízení kvality a statistických metod
Plynulá komunikace v AJ (znalost NJ výhodou)
– Znalost MS Office
– Řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

– Adekvátní mzda s pravidelným růstem

– Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3,5 % z měsíční hrubé mzdy

– Roční cílový bonus

– Flexibilní pracovní doba

– Firemní stravování

– 25 let zkušeností

– Neformální dress code, příjemné pracovní prostředí, pohodoví kolegové

– Další benefity (kulturní a společenské akce, podpora sportovních aktivit a zdraví)

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@experis.cz
+420 703 865 274