Zkušený OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – Ostrava

Obor: Nákup a sourcing, Výroba a vývoj, Obchod,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Zajímáte se o strojový park?
Chcete se podílet na rozvoji obchodních příležitostí?

Právě teď máte tu možnost!

POPIS POZICE

– péče o zákazníka, ale také rozvoj nového businessu
– uzavírání rámcových smluv
– spolupráce na projektech
– sestavování nabídek dle potřeb klientů
– zajištění obchodního procesu od A-Z
– reporting

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/VŠ vzdělání (technické, strojní zaměření)
– znalost strojních zařízeních a materiálu
– zájem o péči o klienty, ale také o vlastní akvizice
– proaktivnost, komunikativnost, chuť učit se
– zkušenosti na podobné pozici min. 3 roky

NABÍZÍME

– práci na hlavní pracovní poměr
– bohatý benefitní program: příspěvek na stravování, multisport karta, dovolená navíc, odměny za životní jubilea, zaměstnanecké slevy aj.
– odpovídající mzdové ohodnocení + bonusovou složku
– služební auto
– notebook, mobilní telefon

Místo pracoviště: Ostrava
Nástup: možný dohodou

Životopis zasílejte na email: monika.zemanova@experis.cz

KONTAKT

Monika Zemanová
monika.zemanova@experis.cz
+420 725 980 917