Specialista dodavatelské logistiky

Obor: Doprava a logistika, Výroba a vývoj, Auto – moto, Doprava a logistika, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Mošnov

Hledáme parťáka do pohodového týmu do výrobní automotive společnosti v Mošnově.
Máš nějaké zkušenosti v oblasti logistiky a chceš se dále rozvíjet? Pak tato pozice může být pro tebe opravdu skvělou příležitostí!

POPIS POZICE

  • zajištění potřebného materiálu od dodavatelů pro výrobní linku
  • komunikace s dodavateli
  • kontrola plánu výroby ve spolupráci s oddělením plánování výroby, komunikace s výrobním oddělením
  • koordinace množství a termínů dodávaných dílů
  • analýza a kontrola skladových karet
  • sledování využití manipulační techniky a její kontrola
  • kontrola výše zásob, pravidelná měsíční uzávěrka a kontrola dodávek

PROFIL KANDIDÁTA

  • praxe z výrobní nebo logistické firmy
  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • komunikativní znalost anglického jazyka – denní komunikace
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • znalost MS Office
  • samostatnost, ale i schopnost týmové spolupráce
  • odolnost vůči stresu, komunikativnost, flexibilita

NABÍZÍME

  • práci s moderní technologií, v moderním prostředí
  • odborný a kariérní růst
  • autobusová doprava do/ze zaměstnání
  • příspěvek na stravování
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravování 24 hodin denně
  • odměny při významných životních událostech (narození dítěte, svatba)
  • kulturní akce (teambuildingové akce, zábavní den pro zaměstnance, jejich děti a rodinné příslušníky)
  • 20 + 5 dní dovolené navíc
  • další zaměstnanecké výhody (13. plat, možnost pronájmu vybraných automobilů)

Místo pracoviště: Mošnov
Nástup: možný hned

Zaujala Vás pozice? Prosím o zaslání Vašeho životopisu na email: marketa.simeckova@experis.cz

Těšíme se na setkání s Vámi!

KONTAKT

Markéta Šimečková
marketa.simeckova@experis.cz
+420 724 390 450