Vedoucí pracovník celní deklarace

Obor: Doprava a logistika, Doprava a logistika,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Hledáme nového kolegu, který povede tým celních deklarantů! Pokud hledáte novou pracovní výzvu, máte zkušenost s vedením lidí a orientujete se v celním řízení, neváhejte nám zaslat životopis!

POPIS POZICE

Jaká práce na Vás čeká?
– vedení několika poboček celních deklarací
– samostatné řízení kolegů, organizace a kontrola činnosti celního oddělení
– řízení vybraných zakázek, nastavování spolupráce s novými klienty
– rozvoj kontaktů se stávajícími klienty
– komunikace s celními a finančními úřady

PROFIL KANDIDÁTA

Hledáme kandidáta, který:
– zná proces celního řízení
– orientuje se v celní problematice
– má zkušenost s vedením zaměstnanců
– ovládá základy anglického jazyka

NABÍZÍME

Co Vám můžeme nabídnout?
– týden dovolené navíc
– stravenky
– příspěvek na penzijní připojištění
– Multisport kartu

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@experis.cz
+420 703 865 275