Business Unit Manager – farmacie

Obor: Vyšší management, Zdravotnictví a farmaceutika,
Lokalita: Hlavní město Praha, celá ČR,
Město: Praha

Pro světového lídra v medicínských technologiích a službách hledáme zkušené kandidáty z oblasti přístrojové medicíny na pozici Business Unit Manager s působením ve 3 zemích (CZ, SK, HU)

POPIS POZICE

  • Zodpovědnost za řízení obchodních a marketingových aktivit s ohledem na plnění plánů a KPI´s v regionu (CZ, SK, HU)
  • Implementovat regionální cíle a strategie do jednotlivých zemí a jejích plánů
  • Neustále optimalizovat a zlepšovat návratnost investic do prodeje a marketingu
  • Vedení a koučování týmu
  • Rozvoj a navazování vztahů s KOL

PROFIL KANDIDÁTA

  • VŠ vzdělání
  • Min 3 – 5 let zkušeností s pozicí Business Unit Manager – přístrojová divize
  • Zkušenosti s vedením týmu, manažerů
  • Plynnou znalost AJ
  • Schopnost vést, motivovat tým
  • Zkušenost a silné zaměření na obchod, marketing ve farmacii
  • Ochota cestovat v zahraničí (v rámci regionu CZ, SK, HU)

NABÍZÍME

  • Spolupráci s lídrem ve vývoji medicínských technologií
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Služební notebook, telefon, automobil
  • Další benefity

KONTAKT

Martina Knoblochová
martina.knoblochova@experis.cz
+420 730 182 948