ADMINISTRATIVNÍ PODPORA VÝROBY (32.000 – 40.000)

Obor: Doprava a logistika, Nákup a sourcing, Výroba a vývoj, Administrativa, Doprava a logistika, Nákup a sourcing, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Říčany

Staň se ADMINISTRATIVNÍ PODPOROU VÝROBY pro světově největšího a nejúspěšnějšího zpracovatele lososů na světě – skandinávskou společnost MOWI.

POPIS POZICE

• Objednávky surovin a obalového materiálu (na základě objednávek od zákazníků, hlídání stavu zásob na skladu)
• Práce s informačním systémem M3 (odepisování surovin ze systému na základě výrobních příkazů, tvorba dodacích listů)
• Administrativní podpora Managerky výroby
• Pravidelný reporting

PROFIL KANDIDÁTA

• Min. SŠ vzdělání
• Zkušenost na pozici v administrativě, obchodu, nákupu či logistiky min. 1 rok
• Znalost AJ na min. mírně-pokročilé úrovni (dokumenty jsou v AJ)
• Znalost MS Office
• Pečlivost, samostatnost, loajalita

NABÍZÍME

• Nástup – možný ihned
• Atraktivní platové ohodnocení (32.000 – 40.000)
• Flexibilní pracovní doba (možnost práce z domova)
• Obědy
• Smlouva na dobu neurčitou
• Možnost využití svozových autobusů
• Lokalita – Říčany (Jažlovice)

Další informace

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis na email iva.wojnarova@experis.cz nebo mne kontaktujte na telefonu 731 637 828.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.
Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.experis.cz.

KONTAKT

Iva Wojnarová
Iva.Wojnarova@experis.cz
+420 731 637 828