SERVICE DELIVERY MANAGER (NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!)

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Marketingová komunikace a PR, Obchod,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Pro našeho klienta, úspěšnou nadnárodní společnost, která působí v oblasti bankovních řešení, hledáme motivované kandidáty/tky na pozici: SERVICE DELIVERY MANAGER

POPIS POZICE

– aktivní komunikace se svěřenými korporátními klienty
– koordinace významných aktivit ve vazbě na svěřené klienty
– poradenství při řešení problémů klienta
– komunikace s interním týmem expertů

– praxe v obchodu, zákaznickém servisu nebo bankovnictví min. 2 roky
– zkušenost s jednáními s korporátními klienty
– AJ – min. středně-pokročilá znalost
– schopnost jednat s lidmi
– řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
– znalost bankovního prostředí a problematiky bankovních karet výhodou

NABÍZÍME

– atraktivní finanční ohodnocení (fix + bonusová složka)
– 5 týdnů dovolené
– proplacení prvních 3 dnů nemoci
– stravenky
– extra dny volna navíc – Bridge Days
– příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
– možnost práce z domova
– flexibilní pracovní doba
– notebook, mobilní telefon (+ firemní tarif)
– systém benefitů Cafeterie
– možnost dalšího kariérního a profesního růstu
– práce v přátelském kolektivu s prostorem k vlastní realizaci
– občerstvení na pracovišti

Nabízíme pracovní smlouvu na dobu určitou do 30.6.2020.

Další informace

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis na adresu iva.wojnarova@experis.cz s uvedením názvu pozice do předmětu e-mailu.
Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.experis.cz.

KONTAKT

Iva Wojnarová
Iva.Wojnarova@experis.cz
+420 731 637 828