Specialista vývoje dílů u dodavatelů

Obor: Elektro a automatizace, Nákup a sourcing, Výroba a vývoj, Administrativa, Auto – moto, Elektro a automatizace, Nákup a sourcing,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Mošnov

Chcete se podílet se na výrobě baterií do elektromobilů v dynamické nadnárodní společnosti?
Pak tato pozice může být pro Vás opravdu skvělou příležitostí.

POPIS POZICE

•sledování každodenních kvalitativních problémů u přímých dodavatelů
•reportování problémů
•kontrola efektivnosti nápravných opatření u dodavatelů
•zlepšování procesů u dodavatelů
•komunikace s dodavateli
•kontrola dokumentace k novým projektům a EO změnám od přímých dodavatelů
•podpora auditorů během procesních auditů
•výběr lokálních dodavatelů
•stanovení a řízení změn cen

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (výhodou)
  • zkušenosti na obdobné pozici (výhodou)
  • praxe v oblasti automobilového průmyslu (výhodou)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost MS Office
  • kreativita a inovativní myšlení
  • zodpovědnost, samostatnost

NABÍZÍME

  • možnost podílet se na rozvoji nového projektu (výroba baterií do elektromobilů)
  • práci s moderní technologií, v moderním prostředí
  • možnost služební cesty do zahraničí
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • odborný a kariérní růst
  • autobusová doprava do/ze zaměstnání
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • odměny při významných životních událostech (narození dítěte, svatba)
  • kulturní akce, teambuildingové akce, zábavní den pro zaměstnance, jejich děti a rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené
  • další zaměstnanecké výhody (13. plat, možnost pronájmu vybraných automobilů)

Místo pracoviště: Mošnov
Nástup: možný hned

Zaujala Vás pozice? Prosím o zaslání Vašeho životopisu v českém anglickém jazyce na email: marketa.simeckova@experis.cz

Těšíme se na setkání s Vámi!

KONTAKT

Markéta Šimečková
marketa.simeckova@experis.cz
+420 724 390 450