Elektronik

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Krnov

Hledáme parťáka do pohodového týmu ve strojírenské firmě v Krnově. Máš zkušenosti v elektro údržbě strojů?
Tak pak hledáme právě tebe! Přidej se k nám a staň se specializovaným odborníkem v oboru.

POPIS POZICE

  • zajištění bezproblémového chodu výroby
  • provádění preventivní údržby elektrických a elektronických zařízení, výrobních strojů, i objektu závodu.
  • opravy strojů a diagnostika závad na řídících systémech pomocí moderních softwarových nástrojů
  • přestavba a modernizace strojů a zařízení a jejich přezkušování
  • provádění pravidelných softwarových záloh řídících systémů
  • činnosti související s údržbou objektu

PROFIL KANDIDÁTA

  • vzdělání v oboru elektro
  • elektro vyhláška min. 50 § 6
  • orientace v elektro dokumentaci
  • zkušenosti s PLC – pokud ne rádi proškolíme
  • ochota pracovat ve 2-směnném provoze
  • samostatnost, důslednost a rozhodnost

NABÍZÍME

  • příspěvek na dopravu
  • možnost absolvovat školení v oblasti PLC
  • osobní i profesní růst
  • možnost stravování ve firemní jídelně
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • příspěvek do systému Cafeteria
  • 25 dní dovolené

Zaujala Vás pozice? Výborně – už teď se těšíme na Váš životopis na emailu: marketa.simeckova@experis.cz

KONTAKT

Markéta Šimečková
marketa.simeckova@experis.cz
+420 724 390 450