Oracle Developer

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Pomož nám s uspořádáním našich dat! Hledám do týmu Oracle Developera, který bude mít na starost databázi, která má jen něco málo přes 70 TB 🙂 Přihlaš se jednoduchým kliknutím nebo mi napiš email pro podrobnější informace.

Naše společnost se zabývá vývojem bankovních aplikací a pracoval by jsi pro projekt Homecredit Čína. Homecredit Čína zajišťuje business pro více než 20 milionů aktivní zákazníků a tvým cílem bude poskytovat podporu více než 80 000 tisícům zaměstnancům v Číně.

POPIS POZICE

Budeš součástí menšího týmu, který se skládá z 5 Oracle developerů, 4 analytiků, testerů, DevOps a Product Managera/Team Leadera. Jako Oracle developer budeš mít na starost vývoj unikátních aplikací, které zajišťují nepřetržitý a hladký průběh Homecredit businessu v Číně

Co bude náplní tvé práce?

  • Vývoj softwaru podle scénáře
  • Tvorba unit testů
  • Spolupráce s ostatními členy týmu
  • Tvorba dokumentace

PROFIL KANDIDÁTA

Co by jsi měl umět?

  • Alespoň 2 roky zkušeností na obdobné pozici
  • Znalost SQL, Oracle PL/SQL
  • Znalost tvorby UML diagramů

NABÍZÍME

  • Roční bonusy podle výkonu (do 45% dle výkonu)
  • 5 týdnů dovolené a 2 sick days.
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Notebook
  • Telefon
  • Stravenky
  • Relax a Activity Room
  • Bonusy za doporučení
  • Nezapomenutelné akce a večírky.
  • Možný růst, školení a certifikace
  • Možnost cestování do exotických zemí (Čína, Vietnam, Filipíny, Indonésie, …)

KONTAKT

Jana Hronovská
jana.hronovska@experis.cz
+420 727 921 374