DevOps specialista
Obor: | IT vývoj, IT vývoj, |
Lokalita: | Jihomoravský, |
Brno |
Hledám posilu do DevOps týmu pro práci na mezinárodním projektu se zákazníkem v Německu. Přihlaš se! Staň se součástí firmy, která působí v oblasti Kybernetické bezpečnosti a vytváří řešení umožňující jednotné přihlášení pro uživatele z různých prostředí.
POPIS POZICE
Budeš součástí menšího týmu DevOps specialistů, kteří mají na starost tvorbu vývojového prostředí pro 50 – 60 developerů.
Kromě toho budeš mít na starost:
- Výtváření a údržbu síťové infrastruktury
- Maintenance toolů Confluence, Jira, GitLab a Jenkins
- Monitorování zálohovacích procesů
Výhody na pracovišti:
✅Občerstvení na pracovišti
✅Malý tým
✅Parkovací místo
PROFIL KANDIDÁTA
Co musíš umět:
✅Administrace Linuxu/Windowsu a sítí
✅VmWare
✅Skriptovací jazyk
✅Komunikativní angličtina (B2)
Výhodou:
✅Docker
NABÍZÍME
✔️6 týdnů dovolené
✔️Proplacení první 3 dny nemoci do 100%
✔️Flexibilní pracovní doba
✔️Home office
✔️Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
✔️Příspěvek na penzijní spoření
✔️Stravenky
✔️Účast na mezinárodních projektech
Vybavení:
✔️ Mobilní telefon
✔️Notebook
O společnosti
Ve spolupráci s kolegy v Německu vyvíjíme řešení v oblasti kybernetické bezpečnosti se zaměřením na autentizaci a řízení přístupu. Použité technologie poskytují komfort jediného přihlášení, které umožňuje přístup k mnoha různým aplikacím a webovým stránkám. Díky použití technologií z oblasti federace identit tyto možnosti dále vzrůstají o úroveň výše -uživatelé jsou schopni použít jediný účet pro přístup k aplikacím napříč organizačními hranicemi. Bezpečnost je zaručena použitím standardních technologií a protokolů, kryptografie, multifaktorové autentizace a také pomocí nových technik jako například adaptivní autentizace. Řešení jsou přizpůsobována potřebám jednotlivých zákazníků a nasazována do prostředí organizace zákazníka, přičemž dochází k integraci s existující infrastrukturou.
KONTAKT
jana.hronovska@experis.cz
+420 727 921 374