Provozní manažer

Obor: Doprava a logistika, Vyšší management, Doprava a logistika, Obchod, Služby, Vyšší management,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Máte zkušenost s vedením lidí v menší/střední obchodní firmě a hledáte novou výzvu? Pokud dokážete stát na straně firmy a zároveň zajistit i spokojenost zaměstnanců, tak hledáme právě Vás!

POPIS POZICE

Co bude Vaší náplní práce:

  • Zodpovědnost za operativní chod kanceláře a zajištění procesů v týmech
  • Na starost budete mít logistiku, účtárnu, recepci a technické poradce
  • Facility a Car Fleet management – pouze dohled nad výběrem dodavatelů, případně řešení výběrových řízení
  • Řešení blokací/dlužníků společně s účetním oddělením
  • Příprava a evidence kupních smluv

PROFIL KANDIDÁTA

Co by Vám nemělo chybět:

  • Zkušenost s vedením lidí na obdobné pozici (10-20 zaměstnanců)
  • Aktivní znalost angličtiny (němčina navíc se Vám neztratí)
  • Výhodou pro Vás může být již praxe v SAP nebo obdobném ERP systému
  • Být technicky založený a mít zájem o vedení různých týmů

NABÍZÍME

Co Vám společnost na oplátku nabídne:

  • Firemní vůz, iPhone, iPad/notebook – i soukromému využití
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta pro sportovní vyžití
  • Stravenky – 125 Kč/den
  • Po roce příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Účast na firemních akcích a mnoho dalšího

KONTAKT

Kateřina Maivaldová
katerina.maivaldova@experis.cz
+420 703 865 347