MANAGER/KA POTRAVINÁŘSKÉHO PROVOZU (OKRES NYMBURK)

Obor: Vyšší management, Výroba a vývoj, Vyšší management,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Nymburk

Mezinárodní obchodní společnost s vlastním potravinářským provozem připravuje rozšíření provozu o další výrobu potravin a hledá Managera/ku zpracovatelského a výrobního závodu, který bude klíčovým článkem, této největší změny v historii firmy, působící v obci poblíž Nymburka. Pokud chcete tvořit nový výrobní provoz a následně být jeho šéfem, nabízíme Vám tuto jedinečnou příležitost.

POPIS POZICE

  • Řízení výrobních a zpracovatelských procesů
  • Vedení týmu 20 zaměstnanců
  • Finanční hospodaření společnosti dle plánu
  • Příjem surovin dle plánu nákupu
  • Optimální fungování celního skladu, včetně celní deklarace
  • Zpracování a úpravy plánů výroby
  • Odpovědnost za výsledky zpracovatelské i výrobní části provozu
  • Organizace stavebních úprav, zajišťování a řízení montáže technologie
  • Kontrola kvality

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Zkušenost s vedením týmu minimálně 5 let
  • Znalost ekonomické a účetní agendy výrobního podniku s návazností na obchod, včetně exportu
  • Zkušenost na podobné pozici v potravinářském závodu
  • Schopnost koordinovat stavební úpravy závodu a montážní práce technologie
  • Čestnost, odpovědnost, iniciativa a proaktivní přístup k práci
  • Schopnost řešit složité provozní situace

NABÍZÍME

  • Možnost dotvořit pozici v závislosti na vývoji projektu
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Čtvrtletní prémie (dle plnění prémiových ukazatelů)
  • Služební byt v okresním městě Nymburk
  • Stravování pro zaměstnance
  • Služební automobil, telefon
  • Bioprodukty z vlastní produkce
  • Nástup možný ihned

Další informace:

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis na jan.klenka@manpower.cz nebo mne kontaktujte na telefonu +420 703 865 327.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.
Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.manpower.cz .

KONTAKT

Jan Klenka
jan.klenka@manpower.cz
+420 703 865 327