Finanční analytik s AJ a praxí min.1 rok

Obor: Výroba a vývoj, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Nový Jičín

Hledáme šikovného kolegu do týmu finančích specialistů na pozici FINANČNÍ ANALYTIK. Pokud zvládáte finanční reporty, analýzu dat a hovoříte anglicky, neváhejte a doplňte řady spolehlivého zaměstnavatele s celou řadou benefitů.

POPIS POZICE

  • spolupráce při tvorbě rozpočtů závodu a jeho kritické posouzení ve vztahu k předchozímu vývoji a cílům závodu
  • analýza odchylek ve svěřené oblasti
  • poskytování spolehlivých a nezávislých informací vedoucímu kontrolingu, vedoucím pracovníkům závodu a cost center
  • partner vedení závodu při řešení zadaných úkolů a finančních cílů pro danou oblast
  • reportování finančních výsledků závodu pro svěřenou oblast závodu
  • spolupráce s ostatními oddělení závodu a účetním oddělení během účetních závěrek a adhoc analýz
  • odpovědnost vedoucímu kontrolingu závodu

PROFIL KANDIDÁTA

  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru,
  • minimálně 1 rok praxe na pozici finančního analytika
  • zkušenosti s tvorbou rozpočtů, analýz odchylek, zkušenosti s analýzou investic a mezd/režií výhodou
  • schopnost analyzovat odchylky skutečnosti a plánu, zjistit kořenové příčiny a podílet se na návrhu řešení
  • podílet se na poskytování informací a analýz vedoucí ke zvyšování efektivity činností závodu
  • velmi dobrá znalost MS Office (MS Excel podmínkou), výhodou znalost MS Access
  • znalost anglického jazyka
  • znalost celopodnikových informačních systémů SAP výhodou
  • analytické a logické myšlení, přesnost, cit pro detail, týmového ducha a pozitivní myšlení

NABÍZÍME

  • odpovídající mzda a variabilní bonusový systém
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost využití AJ
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity:
  • příspěvek na dopravné
  • až 5 týdnů dovolené
  • příplatky na stravování
  • životní a penzijní připojištění
  • možnost odborného a kariérního růstu
  • pracoviště vybavená špičkovou technikou

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@experis.cz
+420 703 865 274