Controller pro oblast logistiky (Excel analýzy)

Obor: Doprava a logistika, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Doprava a logistika, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Kopřivnice

Baví Vás práce na projektech?
Orientujete se v Excelu až na úrovni VBA?
Oblast kalkulací Vás zajímá?

Přidejte se do týmu společnosti, pro kterou Vás práce bude opravdu bavit.

POPIS POZICE

– analýza logistických procesů
– kalkulace vstupních nákladů
– porovnání nákladů na logistiku s dalšími pobočkami společnosti
– spolupráce s dalšími týmy napříč společností
– zpracovávání projektů pro oblasti logistiky
– podpora logistického plánování

PROFIL KANDIDÁTA

– technické nebo ekonomické vzdělání
– znalost práce v Excelu – pokročilá, úroveň VBA
– uvítáme povědomí o SQL
– analytičnost, systematičnost a týmovost
– zkušenosti s kalkulacemi, prací s daty
– komunikativní znalost AJ nebo NJ podmínkou

NABÍZÍME

– platové ohodnocení odpovídající Vašim profesním zkušenostem
– nadstandartní bonusový a benefitní systém
– odměny před dovolenou, před Vánoci
– dotované stravování
– možnost využití angličtiny (případně němčiny) samozřejmostí
– profesní i jazykové kurzy
– 5 týdnů dovolené
– volnočasové aktivity
– odměníme Vás za čas trávený v naší společnosti

Místo pracoviště: Kopřivnice
Nástup: dohodou

Splňujete požadavky a máte zájem o zařazení do výběrového řízení?
Pošlete, prosím, Váš životopis na email: monika.zemanova@experis.cz

KONTAKT

Monika Zemanová
monika.zemanova@experis.cz
+420 725 980 917