Vedoucí výroby

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Třinec

Máte zkušenosti z pozice team leadera ve strojírenské nebo automotive společnosti? Nabízíme pozici, na které budete nejen kontrolovat proces výroby, ale taky budete zodpovídat za podřízené pracovníky – obsazovat je, motivovat a hodnotit.

POPIS POZICE

  • Zodpovídá za organizační a personální zajištění chodu skladu pro zajištění plynulosti výroby
  • Zodpovídá za plánování a řízení procesu výroby a realizace zakázek dle objednávek a smluvních požadavků zákazníka
  • Zodpovídá za včasnou a správnou expedici výrobků k zákazníkovi
  • Zodpovídá za dodržování bezpečnosti práce na pracovišti
  • Zajišťuje hodnocení, motivaci a rozvoj podřízených zaměstnanců (tým cca 50 lidí)
  • Podává návrh na školení pro zajištění strategických cílů. Provádí hodnocení výrobní kapacity
  • Podává návrhy ke zlepšování technologie výroby, zvyšování produktivity práce a vybavení pracovišť
  • Spolupracuje při zavádění nových projektů do sériové výroby

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vzdělání SŠ/VŠ strojní obor
  • Znalost postupů PPAP/PPF, APQP, FMEA, OEE, Kaizen, Kanban
  • Zkušenosti v oblasti strojní výroby a automatizace
  • Odolnost vůči stresovým situacím
  • Samostatnost i schopnost pracovat v týmu, spolehlivost a zodpovědnost, důslednost, flexibilitu
  • Schopnost čtení technické a výkresové dokumentace
  • Zkušenosti v oblasti automotive výhodou

NABÍZÍME

  • Klíčovou manažerskou pozici ve středně velké firmě, která chce být jedničkou na trhu ve výrobě lisovaných a svařovaných dílů
  • Firemní prostředí, které podporuje otevřenou komunikaci
  • Firemní kulturu, která podporuje udržení životní rovnováhy
  • Mzdu dohodou dle kvalifikace, praxe a výsledků
  • Motivační odměny
  • Tři až pět dnů dovolené navíc ročně
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Systém vnitropodnikového vzdělávání
  • Smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na neurčito, preferujeme dlouhodobou spolupráci

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@experis.cz
+420 703 865 274