Projektový manažer v IT firmě

Obor: Výroba a vývoj, IT konzultace, IT vývoj, Obchod, Služby, Věda a výzkum,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Láká Vás role leadera, zvládáte multi-tasking a plníte termíny? Pokud máte zkušenosti z IT prostředí, realizujte se dále na pozici PROJEKTOVÉHO MANAGERA. Budete vést tým o 4-6 spolupracovnících a Vaším úkolem bude zastřešení realizace IT projektů.

POPIS POZICE

  • Řízení projektů implementace telekomunikačního systému
  • Vedení projektového týmu
  • Odpovědnost za projektové milníky
  • Komunikace se zákazníkem
  • Reporting top managementu
  • Organizace implementace projektu

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Organizační schopnosti, komunikační dovednosti, „tah na branku“
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Být schopen vést projektové meetingy, i v angličtině
  • Nehledáme člověka, který bude pouze kontrolovat seznam úkolů, ale který je bude sám vytvářet pro splnění projektových cílů a bude je aktivně posouvat vpřed
  • Pokročilá znalost MS office, MS project, Visio
  • Min. jednoletá praxe na obdobné pozici, víceletá praxe vítána
  • Týmovou spolupráci a chuť se učit novým dovednostem
  • Znalost telekomunikací výhodnou

NABÍZÍME

  • atraktivní finanční ohodnocení s bonusy z hotových projektů
  • přátelský pracovní tým a zdravé pracovní prostředí, které nedusí zbytečná byrokracie
  • spolupráci se zkušenými developery a experty v telekomunikacích
  • nabízíme práci v dynamicky se rozvíjející společnosti se stabilním zázemím
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na životní pojištění
  • multisport karta
  • firemní telefon
  • možnost osobního růstu a rozvoje
  • přátelský kolektiv a podporu ze strany vedoucích pracovníků

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@experis.cz
+420 703 865 274