Finanční účetní s AJ

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Plzeňský,

Máte ekonomické vzdělání a praxi ve výrobní společnosti na pozici finanční účetní? Umíte pokročile anglicky a jste pečlivý typ? Hledáte také novou pozici, kde budete moci svoje zkušenosti zúročit? Mám tedy pro Vás skvělou příležitost.

POPIS POZICE

  • Zpracování skupiny došlých faktur – kontrola správnosti, zajištění schvalování
  • Účtování dalších účetních operací
  • Vystavování odběratelských faktur
  • Zpracování platebních příkazů
  • Vedení a účtování pokladny
  • Měsíční a roční účetní uzávěrka
  • Spolupráce při auditu

PROFIL KANDIDÁTA

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Min. 3 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • AJ na úrovni B2 – podmínkou. Komunikace telefonicky i emailem. Dále se jedná o oficiální firemní jazyk.
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Komunikační dovednosti
  • Orientace na čísla, přesnost a pečlivost

NABÍZÍME

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Obědy a káva zdarma
  • Další benefity a akce

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@experis.cz
+420 730 580 999