QA Team Lead s občasnými služebními cestami do Londýna!

Obor: IT správa, IT vývoj, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Chcete se stát vedoucím týmu, který zajišťuje tu nejvyšší kvalitu softwarových řešení? Nemáte zkušenosti s vedením, ale jste expert v oblasti QA? Rádi byste spolupracovali s týmem v Londýně, za kterým byste se měli možnost podívat?

Mám pro Vás perfektní příležitost!

Budete se zdržovat v naší krásné, prostorné a klidné open-space pražské kanceláři na Praze 13 – Stodůlkách, tři minuty chůze od stanice metra a pouhých 20 minut od Starého Města. Vyžadujeme příležitostné mezinárodní cestování (výjimečné za týmem do Londýna).

POPIS POZICE

  • Posouzení požadovaného úsilí a časových harmonogramů pro všechny testovací činnosti
  • Využívání hloubkové technické analýzy funkčních a nefunkčních požadavků, k navrhování testovací strategie a plánů
  • Podpora produktového týmu, ostatních členů týmu (3-5 testerů) a plánování jeho aktivit
  • Kontrola testovacích případů a skriptů
  • Zajištění vytvoření a údržby testovacího prostředí
  • Interpretace výsledků složitých testovacích skriptů a navržení řešení v případě závad
  • Poskytování zpráv o kvalitě a stavu, spojených s celkovým projektem
  • Nezávislé provádění auditů a kontrol testovacích přístupů

  • Vysokoškolské vzdělání (technického / inženýrského / obchodního řízení), nebo ekvivalentní dovednosti / znalosti získané na základě pracovních zkušeností
  • Pracovní zkušenosti s vývojem softwaru
  • Pracovní zkušenosti v oblasti Quality Assurance
  • Silná znalost softwarových metodik, nástrojů a procesů QA + automatizace (používáme JIRU, Confluence, Zephyr)
  • Plynná komunikace v anglickém jazyce (spolupráce s týmem v Londýně + dokumentace a specifikace)
  • Znalost AWS výhodou!

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky – v hodnotě 100 CZK
  • Příspěvek na dopravu MHD
  • Penzijní připojištění (3% z fixního hrubého platu)
  • Mobilní telefon i pro soukromé použití
  • Notebook
  • Multisportcard
  • Lekce angličtiny na pracovišti

KDO JSME

Poskytujeme otevřenou a agnostickou platformu, která umožňuje obchodním poskytovatelům platebních řešení přesouvat a spravovat své klasické návrhy plateb, do nového světa aplikací, plateb a inteligentních zařízení s přidanou hodnotou. Platforma pomáhá poskytovatelům platebních řešení v jakékoli fázi jejich digitální strategie přizpůsobit řešení jejich obchodní základny.

Kombinujeme talent a zdroje poskytovatelů obchodních platebních řešení, vydavatele aplikací a prodejce zařízení, v otevřeném spolupracujícím ekosystému, který není omezen zařízeními, měnami nebo hranicemi. Poskytujeme tak bezprecedentní flexibilitu a výběr. Zjednodušujeme složité platební prostředí s jedinou integrací, která vede k získání nových obchodníků, zvýšení retence stávajících zákazníků, úsporám nákladů a generování nových toků výnosů.

Jsme dceřinou společností s pobočkami ve Velké Británii, České republice, Německu, USA a působíme po celé Evropě, Severní Americe a Austrálii.

Práce u nás je jako život a život není vždy hladké plachtění. Je to spíš horská dráha – neuvěřitelně zábavná, občas děsivá … ale vždy stojí za jízdu! Skočte do své nové kariéry a buďte součástí mezinárodní pracovní rodiny, s velkými výhodami, jako je flexibilní způsob práce či seberozvoj dle vlastního tempa.

Pokud ve Vás tato pozice vzbudila zájem, neváhejte a zašlete mi svůj životopis, či odkaz na Váš LinkedIn profil.

KONTAKT

Lukáš Michálek
lukas.michalek@experis.cz
+420 731 442 031