IT programátor – MS SQL a C#

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava, Mošnov

Máte zkušenosti s programováním apliakcí a databází min. 2 roky? Jste profesionálem v MS SQL a C#? Staňte se předním IT programátorem v automotive společnosti nedaleko Ostravy. Čeká na Vás nejen atraktivní fixní mzda, ale taky celá řáda benefitů, např. až 25% prémie ze základu mzdy.

POPIS POZICE

  • Programování aplikací a databází.
  • Vývoj a správa provozního řídicího systému společnosti.
  • Vytváření uživatelského rozhraní aplikací na základě grafických návrhů a požadavků uživatelů.
  • Řešení komunikace s barcode tiskárnami (Zebra, Printronix), PLC (Siemens, Mitsubishi)
  • Testování aplikací a úloh.
  • Řešení vzniklých problémů a odstraňování havarijních situací

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vzdělání v oblasti IT
  • Zkušenosti v oblasti vývoje aplikací min. 2 roky
  • Znalost MS SQL a C# (platforma .net)
  • Anglický jazyk slovem i písmem
  • Analytické schopnosti, koncepční myšlení
  • Kreativní přístup k řešení problémů

NABÍZÍME

  • Fixní plat a měsíční prémie až 25% ze základu
  • Každodenní aktivní využití anglického jazyka
  • Práci s pevnou pracovní dobou 7:00 – 15:30 hodin (veškeré přesčasy přes 15 minut jsou proplacené)
  • Odpovídající platové ohodnocení (fixní plat + měsíční prémie až 25% ze základu)- Pololetní a roční bonusy (13. a 14. plat)
  • Roční navyšování mzdy (až o 5%)
  • Penzijní připojištění
  • Bezúročné půjčky
  • Stravenky
  • 2 kantýny s celodenní možností stravování
  • Finanční odměnu při pracovních a osobních výročích
  • Finanční odměnu za doporučení nového zaměstnance
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Společenské a sportovní firemní akce
  • Možnost kariérního postupu
  • Smlouva na dobu určitou, po roce na dobu neurčitou

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@experis.cz
+420 703 865 274