VAT Accountant

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Administrativa, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Naším klientem je solidní a dobře etablovaná nadnárodní společnost, která poskytuje komplexní IT služby po celém světě pro soukromý i veřejný sektor.

Snaží se vytvářet pracovní prostředí, ve kterém se každý zaměstnanec může setkat s mnoha novými, inspirujícími lidmi a rozvíjet se, pracovat s odborníky, mít příležitost relaxovat a pobavit se a užívat si mnoho aktivit vhodných pro naše zaměstnance a jejich životní styl.

POPIS POZICE

  • zpracování komplexní agendy DPH (DPH přiznání, kontrolní hlášení, souhrnné hlášení)
  • výpočet a účtování silniční daně
  • spolupráce s Shared Services v Indii a ostatními účetními týmy ve společnosti
  • oblast majetku –  daňové a účetní odpisy
  • placení dodavatelských faktur (pouze zástup)
  • spolupráce s auditory
  • další práce v oddělení controllership

PROFIL KANDIDÁTA

  • minimálně 2 roky praxe v oblasti účetnictví
  • zkušenost s agendou DPH
  • komunikativní angličtina – mluvená a psaná
  • znalost SAP výhodou
  • Microsoft Excel

NABÍZÍME

  • flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova
  • dovolená 25 dní + 3 dny sick leave za rok
  • stravenky
  • zprostředkování MultiSport karty
  • příspěvek na dopravu v MHD
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • cestovní pojištění i mimo služební cesty
  • benefity na sport, kulturu a volný čas hodnotě 12 000 Kč/ rok

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis na email gabriela.koderova@manpower.cz nebo mne kontaktujte na telefonu +420 725 806 226.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.
Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.manpower.cz.

KONTAKT

Gabriela Koděrová
gabriela.koderova@manpower.cz
+420 725 806 226