Projektant/Architekt

Obor: Výroba a vývoj, Stavebnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Máte vášeň pro architekturu a v CADu jste jako doma? Neváhejte a získejte možnost rozšířit tým projektantů v moderní dynamické společnosti! Architektonický a projekční ateliér v centru Prahy nyní hledá novou kolegyni či nového kolegu se zaměřením na projektování pozemních staveb. Skvělá příležitost i pro méně zkušené kandidáty!

POPIS POZICE

– Náplní Vaší práce bude především zpracování všech stupňů projektové dokumentace

– Samozřejmostí je také koordinace svěřených projektů a komunikace s partnery

– Počítá se i s Vaší účastí při jednání s investory a úřady

PROFIL KANDIDÁTA

– Vzdělání se zaměřením na pozemní stavby

– Výborná znalost práce v programu CAD (zkušenost s 3D výhodou)

– Praxe v oboru (velkou výhodou, ale nebráníme se ani absolventům)

– ŘP sk. B

– Pečlivost, spolehlivost, chuť učit se novým věcem

NABÍZÍME

– Spolupráci na architektonicky zajímavých projektech

– Odborný růst, prostor k osobnímu rozvoji

– Pružnou pracovní dobu

– Příjemné prostředí přímo v centru Prahy

– Odpovídající finanční ohodnocení

– Firemní benefity dle dohody

– Možnost spolupráce na HPP/IČO

Zašlete mi svůj životopis a spolupracujte na originálních stavbách se skvělými kolegy z ateliéru!

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz
+420 731 412 536