Vedoucí týmu – pouze ranní, v kanceláři

Obor: Výroba a vývoj, Auto – moto, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Mošnov

Hledáme leadera s přirozenou autoritou (zodpovědnost za 6 teamleaderů a 3 supervisory)! Pracovat budete v kanceláři pouze na ranních směnách – víkendy volné.

POPIS POZICE

– vedení, motivace podřízených (2 supervisory, 6 teamleaderů)
– příprava a realizace nových projektů
– tvorba dokumentů pro výrobní proces
– management výrobních linek, vedení supervisorů, team leaderů, operátorů, kontrola vybavení
– příprava a realizace zlepšení a inovací

PROFIL KANDIDÁTA

– Zkušenosti s vedením lidí
– SŠ/VŠ vzdělání technického směru
– Znalost technologií montážních linek
– AJ – komunikativní znalost
– Praxe v automobilovém průmyslu – výhodou
– Znalost systému SAP – výhodou
– kreativita, zodpovědnost, samostatnost

NABÍZÍME

– atraktivní fianční ohodnocení
– práci s moderní technologií, v moderním prostředí – v kanceláři
– flexibilní ranní směny, víkendy volné
– možnost služební cesty do zahraničí
– zázemí stabilní zahraniční společnosti
– odborný a kariérní růst
– autobusová doprava do/ze zaměstnání
– zvýhodněný mobilní tarif
– příspěvek na penzijní připojištění
– stravování 24 hodin denně
– odměny při významných životních událostech (narození dítěte, svatba)
– kulturní akce (teambuildingové akce, zábavní den pro zaměstnance, jejich děti a rodinné příslušníky)
– 20 + 5 dní dovolené navíc (dle odpracovaných let)
– další zaměstnanecké výhody (13. plat, možnost pronájmu vybraných automobilů)
– místo výkonu práce: Mošnov

KONTAKT

Kristína Onderková
kristina.onderkova@experis.cz
+420 734 524 726