NÁKUPČÍ (přímý i nepřímý materiál) – 45-55 000 CZK

Obor: Nákup a sourcing, Auto – moto, Doprava a logistika, Nákup a sourcing,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

POPIS POZICE

Co Vás na pozici čeká:

  • Plánování nákupu, kalkulace objednacích a skladových množství za spolupráce ostatních vedoucích jednotlivých oddělení
  • Kontrola nad plněním smluvních podmínek s dodavatelem, snaha o vyjednání nové smlouvy anebo podmínek tam, kde je zavedená fixní cena na dané období
  • Hodnocení dodavatelů podle norem a standardů
  • Měsíční reporting nákupu a zásob komponentů vstupního materiálu
  • Občasné návštěvy u dodavatelů při auditu
  • Spolupráce s vedoucím logistiky a dalšími týmy

PROFIL KANDIDÁTA

Co by Vám nemělo chybět:

  • Zkušenost v nákupu 1-2 roky (ideálně automotive či z jiné výrobní/strojírenské firmy)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zájem o sledování aktuálních trendů na trhu v oblasti výroby a automotive

NABÍZÍME

Co Vám společnost na oplátku nabídne:

  • Možnost práce na zajímavých projektech a další rozvoj v oblasti nákupu – pozici si budete přebírat od manažerů, od kterých můžete čekat podporu a sdílení best-practices
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky (90 CZK/den)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Moderní prostředí americké výrobní firmy
  • Konzultace zdarma od externí společnosti věnující se rozvoji zaměstnanců, abyste v práci byli co nejspokojenější a mnoho dalšího 🙂

KONTAKT

Kateřina Maivaldová
katerina.maivaldova@experis.cz