Senior IT System Administrator, se znalostí PHP programování!

Obor: IT správa, IT správa,
Lokalita: celá ČR,
Město: Nepřevázka

Máte znalost PHP programování? Chcete aby se Vaše náplň práce skládala z 50% programováním a z 50% administrací? Tak pokračujte ve čtení!

jsme progresivní dceřiná společnost celosvětově uznávaného koncernu se sídlem v Německu, která každým rokem roste v počtu svých spokojených zákazníků a zaměstnanců, hledáme posilu do svého IT týmu, který rozšiřujeme.

Hledáme zkušeného, šikovného kolegu/kolegyni, s prokazatelnou praxí a znalostmi v oboru IT, s patřičným zapálením pro věc a smyslem pro detail.

Na českém trhu, už více jak 25 let, dodáváme produkty té nejvyšší kvality. Jedná se hlavně o servisní chemii, spojovací materiál, nářadí pro profesionály z oblasti strojírenství, stavebnictví, automobilového i dřevozpracujícího průmyslu.

Přidejte se k 550 spokojených zaměstnanců a staňte se součástí společnosti, která si zakládá na výborných výsledcích i na mezilidských vztazích.

POPIS POZICE

  • Správa kybernetické bezpečnosti – Firewall, Antispam, VPN…
  • Instalace a správa síťové infrastruktury, HW, serverů a aplikací
  • Detailní správa OS Linux, webových serverů a hostovaných aplikací
  • Zpracování dat pro podporu jednotlivých oddělení a uživatelů
  • Správa počítačové sítě LAN a WAN, správa ICT infrastruktury
  • Správa datového/HW centra – Řízení přístupových práv

PROFIL KANDIDÁTA

  • Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Výbornou znalost administrace serverů s Linux (Debian)
  • Výbornou znalost Relační DB (PostgreSQL, MySQL, nebo podobné)
  • Znalost PHP programování – schopnost analyzovat PHP kód a dále s ním pracovat
  • Potřebujeme od Vás elán, nadšení a potřebu posouvat sebe i věci kupředu
  • Bez anglického jazyka to bohužel nepůjde – dokumentace + v případě potřeby komunikace se členy IT týmu naší centrály v Německu
  • Samostatnost, schopnost zorganizovat si práci, systematičnost a dobré komunikační dovednosti
  • Řidičský průkaz sk. B – občas je potřeba vyjet na regionální pobočky (2 krát/měsíc – služební automobil samozřejmě k dispozici)

NABÍZÍME

  • Moderní, útulné a klidné zázemí – před tvým příchodem se bude celý tým stěhovat do nové větší kanceláře
  • Dobrý tým a úzkou spolupráci – zakládáme si na přímé a otevřené komunikaci
  • Služební notebook a iPhone
  • Mzda a odměny, které nejsou k zahození
  • Standardem je 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování na pracovišti – výběr ze čtyř druhů jídla
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • V případě zájmu – Multisport karta
  • Masáže
  • Káva zdarma je u nás samozřejmostí
  • A další…

MÍSTO VÝKONU PRÁCE

  • Nepřevázka – Mladá Boleslav

Nebojíte se nových výzev? Zašlete mi svůj životopis, či odkaz na Váš LinkedIn profil a celou situaci spolu probereme.

Těším se na spolupráci.

KONTAKT

Lukáš Michálek
lukas.michalek@experis.cz