Senior inženýr kvality – 9/2019

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Zlínský, Moravskoslezský,
Město: Valašské Meziříčí

Hledáme zlušeného inženýra kvality, který své zkušenosti může a chce předávat ostatním. Pokud jste už přesycení automotive prostředí, chcete zkusit něco jiného, čeká na vás příjemná změna. Klient se zabývá sklem a jeho řešení, uplatnění v potravinářském průmyslu. Kromě rozmanité práce, super kolektivu se můžete těšit na celou řadu benefitů.

POPIS POZICE

– zodpovědnost za přidělené zákazníky a řešení jejich reklamací
– určování příčiny pomocí standardizovaných nástrojů kvality
– nastavování nápravných a preventivních opatření
– komunikace se zákazníkem v AJ
– metodické vedení týmu 3 inženýrů kvality a kontrolorů
– pravidelný reporting manažerovi kvality

PROFIL KANDIDÁTA

– zkušenosti s procesy kvality
– znalost nástrojů kvality
– znalost AJ na komunikativní úrovni
– výborné organizační a komunikativní schopnosti
– odolnost vůči stresu

NABÍZÍME

– 5 týdnů dovolené
– flexibilní pracovní doba
– flexi pass 1000 Kč
– 8% ze mzdy jako měsíční benefit
– slevy na elektro v Euronics
– příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3,5%
– příspěvek na stravování, oběd stojí jen 29 Kč
– teambuildingové akce
– vánoční dárky
– příspěvek na dětské tábory 500 Kč/rok
– prázdninový program pro děti zaměstnanců – výměnový pobyt v zahraničí, který je hrazen

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@experis.cz
+420 703 865 274