Plánovač výroby/materiálový kontrolor

Obor: Doprava a logistika, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Pracujete v logistice, denně komunikujete v angličtině se svěřeným portfóliem dodavatelů? Potom máme pro Vás příležitost stát se posilou týmu a naučit se nebo rozvíjet zkušenost s plánováním výroby! Čeká na Vás celá řada benefitů a velmi příjemný pracovní kolektiv.

POPIS POZICE

– sledování stavu zásob materiálu, objednávání materiálu, komunikace s dodavateli, zodpovědnost za disponibilitu výrobního materiálu
– podílení se na definování cílů výroby, tvorba plánů výroby, uvolňování zakázek do výroby
– koordinace náběhu technických změn a nových výrobků
– kooperace napříč odděleními společnosti

– zkušenost s řízením dodavatelského řetězce a komunikací s dodavateli, ideálně z automotive
– znalost logistických procesů
– zkušenost s plánováním výroby výhodou
– komunikativní AJ slovem i písmem (B2/C1)
– znalost MS Excel
– týmový hráč
– dynamická osobnost
– logické myšlení

NABÍZÍME

– prémie
– příspěvek na stravné a dopravu
– 5 týdnů dovolené
– vánoční bonus
– příspěvek na penzijní připojištění
– možnost vzdělávacích kurzů
– možnost využití AJ na denní bázi
– flexibilní pracovní doba

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@experis.cz
+420 703 865 274