Teamleader ve výrobě

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Opava

Máte zkušenosti s vedením týmu a rádi byste své zkušenosti zúročili? Do výrobní společnosti sídlící v Opavě hledáme šikovného team leadera, který rád komunikuje s lidmi a zároveň se nebojí administrativních úkolů.

POPIS POZICE

Na jakou pracovní náplň se můžete těšit?

– vedení operátorů výroby, rozdělování pracovních úkolů, vytváření plánu směn
– kontrolování dodržování technologie výroby a kvality vyráběných produktů
– zaškolování nových kolegů
– zodpovědnost za dodržování BOZP na daném úseku
– vedení evidence technické dokumentace

PROFIL KANDIDÁTA

Jaké jsou naše požadavky na kandidáta?

– máte SŠ vzdělání a zkušenost s vedením lidí
– jste zodpovědný, spolehlivý člověk s tahem na branku
– nevadí Vám práce ve směnném provoze

NABÍZÍME

Co Vám můžeme nabídnout?

– týden dovolené navíc
– zajímavé mzdové ohodnocení
– dotované stravování
– odměny/ prémie
– roční příspěvek do Cafeterie
– příspěvek na penzijní a životní připojištění
– akce pro zaměstnance
– zázemí stabilního a atraktivního zaměstnavatele

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@experis.cz