Materiálový plánovač oddělení logistiky

Obor: Doprava a logistika, Doprava a logistika,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Nový Jičín

Hledáme ideálního kandidáta na pozici materiálového plánovače, kterého baví čísla, práce v SAPu a má smysl pro hlídání temínů. 🙂 Pokud máte zkušenosti z tohoto odvětví alespoň 1 rok a hovoříte anglicky, ráda Vás uvidím na pohovoru. Naučíte se, jak funguje automobilová společnost a naberete spoustu dalších zkušeností. Kromě toho na Vás čeká celá řada benefitů.

POPIS POZICE

– Udržuje zásoby materiálů a dílů ve stanoveném rozsahu dle systému, analyzuje hodnotu zásob a aktivně se podílí na optimalizaci stavu zásob

– Komunikuje s dodavateli materiálů

– Sleduje kritické dodávky až do příjmu zboží a zajišťuje jejich přednostní předání do výroby

– Projednává s dodavateli plány, kontroluje plnění dodávek a přijímá opatření při odchylkách

– Udržuje integritu dat v systému, analyzuje záznamy o materiálech, dílech, dodávkách a dodavatelích a provádí aktualizaci dat v systému

– Spolupracuje s různými oddělením společnosti

– Provádí systémové hodnocení dodavatelů, včetně zpracování analýz a reportů

– Využívá dalších nástrojů ke snížení zásob materiálů a plnění stanovených KPI

PROFIL KANDIDÁTA

– AJ na komunikativní úrovni

– Praxe z logistiky

– znalost SAPu

– analyticky myslící osobnost

– dynamická povaha

 – odolnost vůči stresu

NABÍZÍME

– odpovídající mzda a variabilní bonusový systém

– flexibilní pracovní doba

– možnost využití AJ

– Zázemí silné mezinárodní společnosti

– Nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, až 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další)

– Možnost odborného a kariérního růstu

– Pracoviště vybavená špičkovou technikou

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@experis.cz
+420 703 865 274