Klientský servis – žádný prodej – až 26 000 FIX

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Administrativa, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Zákaznický servis,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha 5 – Anděl

Jelikož naše lidí vzděláváme a posuváme dál, uvolnilo se nám místo v pohodovém týmu zákaznického servisu. Pokud rádi pracujete s klienty a nechcete nic prodávat, pak se vám u nás bude líbit.

POPIS POZICE

  • řešení příchozích požadavků od klientů – dotazy, ŽÁDNÝ PRODEJ SLUŽEB
  • součástí náplně práce je zpracování emailů a písemná komunikace s klienty a s obchodními partnery
  • telefonický a výjimečně i osobní kontakt s klienty (v rámci zastupitelnosti)
  • práce s interními systémy

PROFIL KANDIDÁTA

Hledáme ty z vás, kteří:

  • rádi komunikují s klienty a  pomáhají s řešením jejich požadavků
  • mají SŠ vzdělání s maturitou
  • komunikační schopnosti v písemné i mluvené formě
  • předchozí zkušenosti s telemarketingem, zákaznickou péčí, callcentrem, v oblasti bankovnictví nebo pojišťovnictví, případně telekomunikací
  • mají aktivní a pozitivní přístu

NABÍZÍME

  • možnost kariérního růstu
  • pohodovou práci pouze v týdnu –  po – pá v čase 8 – 18 (směny si plánujete sami)
  • možnost částečně pracovat z domova (některé dny)
  • HPP – nástup ihned nebo dle dohody
  • pracoviště Praha 5 – Anděl
  • čeká na vás pěkný balík benefitů:
  • týden dovolené NAVÍC
  • Stravenky
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění

KONTAKT

Martina Knoblochová
martina.knoblochova@experis.cz
+420 730 182 948