Vedoucí oddělení controllingu

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Krnov

Máte zkušenosti z controllingu a rádi byste se stali vedoucím týmu? Pojďte pracovat do strojírenské firmy sídlící v Krnově!

POPIS POZICE

Jaká pracovní náplň na Vás čeká?

– reporting ukazatelů činnosti společnosti
– sestavování rozpočtů pro jednotlivé organizační celky dle požadovaných kritérií a ukazatelů
– vyhodnocování návratnosti všech druhů investic
– navrhování nových metod a kontrolních mechanismů v oblasti controllingu a reportingu
– vedení týmu
– spolupráce při tvorbě finančního plánu a účetní úzávěrky

PROFIL KANDIDÁTA

Jaký by měl být Váš profil?

– absolvoval/a jste VŠ ekonomického směru
– máte zkušenosti z oblasti controllingu
– ovládáte MS Office
– jste pečlivá, spolehlivá osoba s analytickým myšlením

NABÍZÍME

Co Vám můžeme nabídnout?

– zajímavé finanční ohodnocení
– týden dovolené navíc
– stabilní zázemí společnosti
– dotované stravování
– možnost nastoupit ihned

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@experis.cz