Inženýr kvality

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Frýdek-Místek

Hledáte uplatnění v oblasti kvality a rádi byste pracovali v prosperující mezinárodní firmě, která podporuje své zaměstnance v dalším rozvoji?

Jste na správném místě! Do výrobní společnosti ve Frýdku-Místku právě hledáme nového kolegu na pozici Inženýr kvality

POPIS POZICE

– plánování a realizace interních auditů prostřednictvím systémů řízení QMS/ EMS
– udržování a rozvoj systémů řízení
– zvyšování kvality spolupráce s dodavateli prostřednictvím dodavatelských auditů
– realizace zákaznických auditů
– standardizace procesů

PROFIL KANDIDÁTA

– máte SŠ nebo VŠ vzdělání strojního zaměření
– v řízení externí a interní kvality již máte nějaké zkušenosti
– domluvíte se v anglickém či německém jazyce

NABÍZÍME

– práci ve stabilní mezinárodní společnosti
– zajímavou pracovní náplň
– možnost profesního růstu
– stravenky
– sick days
– příspěvek na penzijní připojištění

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@experis.cz