PLC programátor v jednosměnném provoze

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Nezařazeno

Zabýváte se programováním PLC? Baví vás nastavování nových procesů a účast na nových projektech? A hledáte jen jednosměnný provoz? Potom máme pro vás velmi dobrou nabídku – připojte se do týmu PLC programátorů v Mošnově. Společnost, zabývající se automobilovým průmyslem, hledá posily. Čeká na vás nejen přátelský tým nových přátel, ale taky pořádná hromada benefitu.

POPIS POZICE

– Programování PLC zařízení a mikroprocesů

– Rozjezd nových projektů a modifikace stávajících (testovací – výrobní projekty)

– Návrhy řídících a měřících systémů

– Návrhy DPS

– Nastavování a zlepšování výrobních a kontrolních procesů

– Jedná se o práci v jednosměnném provozu

– Zkušenost s programováním PLC (nejlépe Mitsubishi a Siemens)

– Alespoň základní znalost softwaru SCADA

– Znalost pneumatiky a senzoriky

– Vyhláška 50 výhodou

– Angličtina výhodou

NABÍZÍME

– Fixní plat a měsíční prémie až 25% ze základu
– Každodenní aktivní využití anglického jazyka
– Práci s pevnou pracovní dobou 7:00 – 15:30 hodin (veškeré přesčasy přes 15 minut jsou proplacené)
– Odpovídající platové ohodnocení (fixní plat + měsíční prémie až 25% ze základu)
– Pololetní a roční bonusy (13. a 14. plat)
– Roční navyšování mzdy (až o 5%)
– Penzijní připojištění
– Bezúročné půjčky
– Stravenky
– 2 kantýny s celodenní možností stravování
– Finanční odměnu při pracovních a osobních výročích
– Finanční odměnu za doporučení nového zaměstnance
– Odborné a jazykové kurzy
– Společenské a sportovní firemní akce
– Možnost kariérního postupu
– Smlouva na dobu určitou, po roce na dobu neurčitou

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@experis.cz
+420 703 865 274