!!! VEDOUCÍ PROJEKTŮ S AJ !!!

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Nezařazeno

Chcete pracovat pro prestižní celosvětově uznávanou společnost v oboru automotive? Máte zkušenosti s vedením zákaznických projektů ve výrobní společnosti? Toužíte po zaměstnání, které Vám poskytne jistotu, podporu a loajální přístup?

Pakliže nemáte takové zkušenosti, ale máte vystudovanou vysokou školou technického směru, i pro Vás je určena tato nabídka!

POPIS POZICE

– zodpovědnost za realizaci projektu
– komunikace se zákazníkem a vývojem
– zodpovědnost za sledování plnění plánu
– sledování projektu po časové i nákladové stránce
– příprava nových projektů
– spolupráce s ostatními odděleními

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/VŠ technického směru (strojírenství/elektrotechnika)
– zkušenost s vedením projektů či vystudovaná vysoká škola technického směru (pro absolventy)
– velice dobrá znalost anglického jazyka
– technický background
– spolehlivost, flexibilita

NABÍZÍME

uplatnění i prohlubování Vašich zkušeností
možnost realizace i prostor pro odborný i osobnostní růst
– práci v dynamické mezinárodní společnosti se stabilním zázemím
– podporu odborníků i dlouhodobých pracovníků
– 5 týdnů dovolené
– flexibilní pracovní dobu
– přítomnostní a věrnostní bonus
– poukázky Benefit Café
– závodní stravování
– penzijní připojištění

KONTAKT

Gabriela Pčolová
gabriela.pcolova@experis.cz
+420 734 685 709