BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER (SW ŘEŠENÍ)

Obor: IT konzultace, Doprava a logistika, Vyšší management, IT konzultace, Marketingová komunikace a PR, Obchod,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Praha

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost působící v oblasti SW řešení, hledáme motivované kandidáty/tky na pozici:

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

POPIS POZICE

• Rozvíjení dobrých obchodních vztahů se stávajícími klienty
• Vyhledávání nových obchodních příležitostí
• Spoluvytváření obchodní a marketingové strategie
• Reporting

PROFIL KANDIDÁTA

• SŠ/VŠ vzdělání
• Min. 3 roky obchodní praxe v oboru SW řešení
• Velmi dobré analytické a organizační schopnosti
• Pokročilá znalost angličtiny
• Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

NABÍZÍME

• Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
• Atraktivní finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností, schopností a dosahovaných výsledků
• Možnost seberealizace, uplatnění vlastních nápadů
• Pestrá škála firemních benefitů
• Nástup možný ihned
• HPP, lokalita – Praha

Dodatečné informace:

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis v AJ na email iva.wojnarova@experis.cz s uvedením názvu pozice do předmětu e-mailu.
Případně mne kontaktujte na telefonu 731 637 828.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.experis.cz.

KONTAKT

Iva Wojnarová
Iva.Wojnarova@experis.cz
+420 731 637 828