IT Support v bankovním odvětví – pozice vhodná pro absolventy!

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Výroba a vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

POPIS POZICE

Vaší náplní práce bude:

  • Poskytovat první úroveň podpory interním klientům, komunikovat s druhou a třetí vrstvou podpory a s ostatními odděleními banky
  • Řešit incidenty a spolupracovat při řešení problémů
  • Parametrizovat systémy dle potřeby
  • Spolupracovat na tvorbě analýz a zadávat požadavky na změny systémů
  • Spolupracovat na řešení problémů a při vytváření nových verzí systémů
  • Komunikovat s dodavateli (v AJ i ČJ)
  • Vytvářet ad-hoc dotazy a reporty
  • Administrovat přístupy do vybraných systémů (pouze fyzická administrace)
  • Udržovat dokumentaci a know-how

PROFIL KANDIDÁTA

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Základní povědomí o bankovních produktech
  • Znalost SQL na základní úrovni
  • Dobrá znalost MS Office (Word, Excel)
  • Angličtina na úrovni B2
  • Schopnost pracovat na směny v režimu 24/7

NABÍZÍME

  • Zajímavou a různorodou práci v prostředí moderní banky
  • Víkendové směny formou home office
  • Výrazný prostor pro seberealizaci / možnost osobního a profesního růstu
  • Bankovní a zaměstnanecké výhody
  • 25 dní dovolené
  • 3 dny sick-days
  • Stravenky
  • Zvýhodněné bankovní produkty

KONTAKT

Nikola Haluzová
nikola.haluzova@manpower.cz
+420 703 865 297