Senior IT Administrátor

Obor: IT konzultace, IT správa, Výroba a vývoj, IT konzultace, IT správa,
Lokalita: Středočeský,

Společnost, která je světovou jedničkou ve výrobě papírových obalů. S ročním obratem vyšším než 8,1 miliard Euro a více než 45.000 zaměstnanci operujeme ve 32 zemích na dvou kontinentech.  Naše společnost je v ČR organizovaná do 6 závodů s lokální i mezinárodní klientelou. Máme zázemí nadnárodní společnosti (tréninkové programy, možnost práce v zahraničí), ale také velmi průhlednou lokální strukturu, silně orientovanou na výsledek.

POPIS POZICE

– Zajišťování provozu IT infrastruktury:

Infrastruktura (17 lokálních serverů – Virtual, Data storage, Routers, Switches, WiFi, 100 + PC stanic)
Finanční systémy (SAP, Invoice scanning, Payroll , HFM)
OTC systémy (WITRON, Syspro)
Ostatní systémy (Artios CAD , Time recording , Color ICQ, Management reporting)
Datová rozhraní mezi systémy

-Spravování obchodních (OTC) systémů
-Dodržování zásad a standardů zabezpečení skupiny
-Provozní podpora koncových uživatelů, podpora automatizace práce koncových uživatelů
-Rychlé rozhodování o realizaci vlastní či nákupu služeb v IT oblasti

PROFIL KANDIDÁTA

– zkušenosti v oblasti IT min. 5 let

– anglický jazyk na komunikativní úrovni ( min. B1)

– dobré komunikační dovednosti

– schopnost pracovat v týmu

NABÍZÍME

– velmi zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností

– mobilní telefon, notebook

– prostor pro seberealizaci, osobní i profesní rozvoj

– přijemné pracovní prostředí

– systém zaměstnaneckých benefitů

KONTAKT

Lukáš Filipec
lukas.filipec@experis.cz