KOORDINÁTOR PŘEPRAV – LOGISTIK

Obor: Doprava a logistika, Doprava a logistika,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Baví vás plánování, organizování a hlídání termínů? Máte zkušenosti s externí logistikou a hovoříte plynně anglicky? Pracujte pro velkou firmu, která je na trhu práce dlouhou dobu a nabízí svým zaměstnancům dlouhodobou spolupráci, jistotu a velké množství benefitů.

POPIS POZICE

  • zodpovědnost za realizaci celé přepravy
  • výběr optimálního řešení dopravy
  • jednáním s dopravci
  • příprava cenové nabídky
  • dohled na průběh přepravy
  • bezchybné doručení

PROFIL KANDIDÁTA

  • preferované vzdělání v oboru logistika nebo ekonomie;
  • zkušenost v oboru pozemní přepravy výhodou;
  • znalost AJ na úrovni samostatného uživatele – komunikace v AJ na denní bázi;
  • velmi dobrá znalost ČJ (gramatika, spisovný jazyk);
  • dobrá znalost MS Office (Excel, Word);
  • ŘP sk. B – aktivní řidič;
  • velmi dobré komunikační schopnosti;
  • silná zákaznická orientace;
  • zaměření na dosahování cílů;
  • výborné organizační schopnosti, pečlivost.

NABÍZÍME

  • pestrou práci, kde se naučíte pracovat v prostředí velké nadnárodní společnosti a určovat si priority;
  • dynamický a pozitivně naladěný pracovní kolektiv, který umí odlehčit stres na pracovišti;
  • získáte zkušenosti s různými servisy letecké a pozemní přepravy a mnoho nových dovedností, které uplatníte v dalším profesním i osobním životě

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@experis.cz
+420 703 865 274