ManpowerGroup

Recruiter Plzeň – hledáte své místo v náboru?

Obor: Nákup a sourcing, Personalistika a HR,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň

Jsme největší personální společností v ČR a rozšiřujeme naše řady. V plzeňském týmu Experis, který je součástí ManpowerGroup, propojujeme zkušené kandidáty se zajímavými pracovními příležitostmi v okolí.

Baví Vás výzvy, nábor zaměstnanců, každodenní telefonická a mailová komunikace? Jste samostatná a energická osobnost? Dejte nám o sobě vědět. Pošlete nám životopis a motivační dopis.

Ve Vaší práci Vás podpoříme – čeká Vás propracovaný systém zaškolení a mentoringu. Za svou práci sklidíte nejen úspěch – čeká Vás mzda s motivační bonusovou složkou, pravidelná školení, přátelský tým i další zaměstnanecké benefity.

POPIS POZICE

Náplň práce:

Každý den se budete věnovat aktivnímu recruitmentu a komunikaci s našimi klienty. Nejčastěji budete obsazovat technicky zaměřené pozice.

Kde najít kandidáty? K dispozici Vám bude naše interní databáze, inzertní portály a sociální sítě jako je Facebook a LinkedIn (recruiterský účet), kde budete hledat a oslovovat zajímavé kandidáty. Kreativitě meze neklademe a budeme rádi za Vaše další nápady. Samozřejmostí na této pozici je komunikace – mailová, telefonická i osobní.

PROFIL KANDIDÁTA

Koho hledáme:

– aktivního a motivovaného člověka zaměřeného na výkon, pro kterého je nábor zaměstnanců výzvou. Pokud už máte zkušenosti s náborem zaměstnanců, bude to pro Vás výhodou.

– jste energická, komunikativní a samostatná osobnost. Když se objeví překážka, najdete cestu, jak ji překonat.

– máte aktivní angličtinu na středně pokročilé úrovni – budete v AJ komunikovat s kandidáty a občas také s klienty (emailem, telefonicky i osobně).

– máte ŘP skupiny B a nebojíte se řídit – jezdíme k našim klientům. K dispozici Vám pro tyto cesty bude služební auto.

NABÍZÍME

Co nabízíme?

– samostatnou práci, při které využijete své komunikační dovednosti i kreativitu

– radost z úspěchu a vydělaných peněz – motivační finanční ohodnocení s bonusovou složkou mzdy

– práci v centru Plzně na nám. Republiky s výhledem na katedrálu sv. Bartoloměje. Čeká na Vás také přátelský tým – budete mít vedle sebe naší zkušenou konzultantku a Team Leaderku Gabču, která Vám pomůže s adaptací. K tomu budete mít také svého mentora.

– řadu benefitů – 25 dní dovolené, 2 sick days, možnost práce na home office, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby, stravenky, body do cafeterie, mobil i pro soukromé účely a mnoho dalších výhod.

– příležitosti k rozvoji: nehodíme Vás do vody. Čeká Vás propracovaný systém zaškolení, mentorování a následného vzdělávání

– nástup je možný ihned

V případě zájmu zašlete svoje CV, nebo odkaz na svůj profil na LinkedIn. Těšíme se na Vás!

KONTAKT

Kamila Žampachová
Kamila Žampachová
kamila.zampachova@manpowergroup.cz
+420 702 153 281