Zákaznická logistika s NJ

Obor: Výroba a vývoj, Doprava a logistika, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,

Baví Vás logistika v automotive? Čtěte dál:

Hledáme posilu pro tým zákaznické logistiky. Co si pod zákaznickou logistikou představit?

POPIS POZICE

V rámci týmu budete kontaktní osobou pro několik zákazníků společnosti a budete komunikovat se zákazníkem v NJ. Dále budete zpracovávat jeho požadavky na dodávky výrobků v interním systému. Taky budete zařizovat dopravu pro hotové výrobky expedované k zákazníkovi.

Zaujalo Vás to? Určitě pokračujte ve čtení.

PROFIL KANDIDÁTA

Ideálním kandidátem se stanete, když:

  • máte zkušenost s podobnou prací v logistice v automotive, případně z podobné pozice v logistické společnosti
  • v německém jazyce se plynule dorozumíte a ovládáte NJ i v písemné podobě, ideální stav, když k tomu zvládnete i pár slov v angličtině
  • je Vám vlastní zodpovědnost a asertivní komunikace směrem k zákazníkovi
  • umíte samostatně řešit nenadálé situace
  • zvládnete práci v MS Excel (umíte cizí funkce, kontingenční tabulky aj.)

NABÍZÍME

Co má společnost v nabídce pro Vás?

  • Firemní benefity: prémie, příspěvek na stravné a dopravu, penzijní připojištění, dovolená navíc aj.
  • Určitě se nebudete nudit a pracovní den velmi rychle uteče
  • Své znalosti cizích jazyků využijete na denní bázi
  • Společnost podporuje vzdělávání a rozvoj znalostí odborných i jazykových

KONTAKT

Alexandra Nováková
alexandra.novakova@experis.cz
+420 733 626 275