Finanční účetní s AJ

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Hledáme všeobecnou finanční účetní, která hovoří anglicky a hledá zaměstnání ve stabilní společnosti. Klient nabízí kromě motivující mzdy a firemních benefitů přátelský kolektiv, flexibilní pracovní dobu a 5 týdnů dovolené.

POPIS POZICE

  • • zpracování účetních operací a přidělené agendy – zejména faktury včetně konfirmací, zúčtování záloh, zápočty, kreditní karty, pracovní cesty;
    • spolupráce s ostatními členy finančního oddělení;
    • účtování záloh;
    • provádění mimořádných úkolů;
    • spolupráce při vytváření pravidelných reportů, přiznání k DPH,
    inventarizačních pracích a auditu účetnictví;

  • • pracovní zkušenosti min. 3 let ve finanční sféře z výrobní společnosti – velkou výhodou je zkušenost z automotiv prostředí;
    • znalost české účetní legislativy;
    • komunikační a organizační dovednosti, analytické myšlení;
    • dobrá znalost práce na PC;
    • samostatnost a zodpovědnost dotahovat přidělené úkoly;
    • proaktivita;
    • angličtina na komunikativní úrovni;

NABÍZÍME

  • konkurenční mzda a benefity;
  • nástup dle dohody;
  • 5 týdnů dovolené;
  • stravenky (možnost místní kantýny);
  • flexipassy;
  • využití anglického jazyka;
  • jazykové kurzy;
  • školení a vzdělávání;

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@experis.cz
+420 703 865 274