Manažer technologie slévárny

Obor: Vyšší management, Výroba a vývoj, Vyšší management,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Jste ostřílený manažer v oblasti slévárenské technologie? Máte zkušenosti s vedením týmu?
Analytické a technické myšlení Vám není cizí?

Právě hledáme pro rozrůstající se výrobní společnost v oblasti automotive v Ostravě vedoucího oddělení slévárenské technologie.

POPIS POZICE

Vaše zodpovědnost:

  • vedení týmu slévárenské technologie (asi 20 lidí)
  • návrhy technologických vylepšení a jejich implementace se zaměřením na optimalizaci procesů
  • spolupráce s centrálním technologickým oddělením při realizaci nových projektů
  • plnění a dosahování KPI slévárenského oddělení

PROFIL KANDIDÁTA

Co je očekáváme od ideálního kandidáta na tuto pozici?

  • VŠ/univerzitní vzdělání v oboru slévárenství/technologie/technické a podobné obory
  • zkušenost na podobné pozici ve slévárenské výrobě
  • manažerské dovednosti a zkušenosti s vedením týmu min. 3 roky
  • zkušenosti v řízení projektů
  • AJ znalost nutná pro každodenní komunikaci s ústředím v zahraničí
  • flexibilita a proaktivita při hledání řešení, odolnost vůči stresu

NABÍZÍME

Společnost nabízí:

  • 6% bonus – vyplácen kvartálně
  • vánoční/roční bonus
  • příspěvek na dopravu: 500 Kč – 2000 Kč dle vzdálenosti
  • po 6 měs. příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • týden dovolené navíc
  • možnosti vzdělávání

KONTAKT

Alexandra Nováková
alexandra.novakova@experis.cz